Aktuality a odborné články

Aktualita Hodnotenie patch káblov Cat.6A na slovenskom trhu (odborný článok)
Schopnosť patch káblov Cat.6A prenášať dáta prenosovou rýchlosťou 10GBit/s a funkčnosť prenosového protokolu 10 GBASE-T sú garantované za podmienky, že patch káble spĺňajú normu ISO/IEC 11801 Ed.2.2, ktorá stanovuje kritériá pre prenosové parametre a parametre odolnosti voči nežiaducim presluchom Alien Crosstalk. 
Aktualita KELine® kabeláž Cat.6A v Stavbe roka 2012 za uplatnenie vedy a techniky v realizácii stavebného diela (máj 2013)
Administratívna budova BSP, novostavba Bratislava, K Železnej studienke 27
Aktualita Slovenská spoločnosť Krugel na konferencii v Buenos Aires (14.04.2011)
Slovenský veľvyslanec v Argentíne otvoril na prestížnej svetovej konferencii o dátových centrách DatacenterDynamics, ktorá sa konala v Buenos Aires (14. apríl 2011), reprezentačný stánok slovenskej spoločnosti KRUGEL EXIM s.r.o.
Aktualita Úspešné sympózium slovenskej spoločnosti Krugel v Buenos Aires (23.02.2010)
S úspechom a záujmom odbornej verejnosti sa skončilo sympózium slovenskej spoločnosti KRUGEL Exim Sudamericana S.A.v Buenos Aires. Dcérska spoločnosť slovenského výrobcu zariadení pre dátové centrá predstavila originálne kabelážne riešenia počítačové siete.
Aktualita Štruktúrovaná kabeláž – neoddeliteľná súčasť budov (náš článok v odbornom časopise ABS z roku 2007)
Štruktúrovaný kabelážny systém je z hľadiska použitia na prenos dát (počítačová sieť, internet), hlasu (telefonizácia) a obrazu (kamerové systémy, televízia) univerzálny. Používateľ si môže ľubovoľne zvoliť, ktoré prípojné miesto (telekomunikačnú zásuvku) bude na akú službu využívať.