Portfólio keystone adaptérov

 

               
                                
                                           Keystone adaptér pre optické adaptéry SC/LC

                                  KEJ-SC-W
 






                                  Keystone adaptér s KELine optickým                                                   adaptérom SC/APC-SC/APC, OS2, osadený

                        KEJ-SCA-W

                                   




               
                                   Keystone adaptér HDMI (A-A)

                        KE-AD-HDMI

                                   




               
                                   Keystone adaptér s F/F koax 75ohm

                        KE-AD-FF

                                   





               
                                   
Keystone spojka RJ45/s-RJ45/s, Cat.5E

                        KE-AD-C5ES

                                   





               
                                   
Keystone spojka RJ45/s-RJ45/s, Cat.6A

                        KE-AD-C6AS