FRITZ!App TV

 

 

Káblová televízia na Vašich mobilných zariadeniach


FRITZ!App TV je ideálnym doplnkom k FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, umožní vám sledovať všetky nešifrované kanály vášho poskytovateľa káblovej televízie doma na smartfóne alebo tablete.
 

  • Automaticky detekuje FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vo vašej domácej sieti
  • Prehráva nešifrované televízne kanály
  • Zobrazí informácie o aktuálnom programe
  • Zmena kanála prejdením prstom po displaji alebo stlačením tlačidla
  • Režim celej obrazovky


TV kdekoľvek budete chcieť

Chceli by ste flexibilitu pri sledovaní káblovéj televízie po celom byte pomocou tabletu alebo smartfónu ?  FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Vám to umožňí - so všetkými nekódovanými kanálmi.
Jednoducho si stiahnite FRITZ!App TV. Po inštalácii aplikácie, bude vaše mobilné zariadenie schopné okamžite detekovať signály vysielané z DVB-C Repeatera, ktorý je schopný prenášať televízne kanály po byte pomocou vysokorýchlostnej bezdrôtovej siete LAN. V dôsledku toho budete môcť zobrať Váš tablet alebo smartfón do kuchyne alebo spálne, a pozerať sa na televíziu tam. 

Live TV integrované do vašej domácej sieti

FRITZ!App TV rozpozná FRITZ!WLAN Repeater DVB-C a načíta zoznam kanálov automaticky. Jednoduchým dotykom prsta, informácie zobrazené na aktuálnom programe je možné rozšíriť.
Okrem pôžitku z mobilnej televízie, FRITZ!App TV ponúka možnosti, ako je tlmenie, prepínanie kanálov posunutím prsta na obrazovke alebo stlačením tlačidla, a dokonca aj funkciu zoom.
 


    FRITZ!App TV pre Android    FRITZ!App TV pre iOS