FRITZ!App Fon


 

Telefónujte cez pevnú linku so svojim smartfónom alebo tabletom

S FRITZ!App Fon, ľahko pripojíte váš mobilný telefón alebo tablet k FRITZ!Box zariadeniu prostredníctvom bezdrôtovej siete LAN a môžete ho používať ako pevnú linku. Takto z domu môžete pohodlne telefónovať cez pevnú linku alebo internet s Vašim smartfónom za nízke ceny pevnej linky.
 

  • Umožňuje HD telefóniu na smartfónoch a tabletoch prostredníctvom vášho zariadenia FRITZ!Box
  • Použite svoj FRITZ!Box telefónny zoznam a zoznam volaných čísel na vašom smartfóne
  • Prostredníctvom aplikácie umožňuje vypočuť si správy na záznamníku

 

Prístup ku všetkým vaším kontaktom

S FRITZ!App Fon,  môžte volať cez pevnú linku na akýkoľvek kontakt vo Vašom smartfóne - aplikácia obsahuje aj zoznam kontaktov uložených vo vašom zariadení FRITZ!Box, takže môžete získať všetky čísla, bez ohľadu na to, kde sú uložené. Prípadne môžete importovať všetky kontakty z Vášho smartfónu do FRITZ!Boxu.


Stály prístup do svojho FRITZ!Box zoznamu hovorov a záznamníkov

Okrem toho, že umožňuje prístup ku všetkým kontaktom, môžete si zobraziť aj zoznam zmeškaných hovorov prostredníctvom aplikácie FRITZ!App Fon a v prípade potreby zavolať späť. Ak volajúci zanechal odkaz na jednom z vašich FRITZ!Box  záznamníkov, môžete si odkaz vypočuť cez aplikáciu FRITZ!App Fon.


Zahŕňa HD telefóniu

S HD (High-Definition) telefóniou, telefónne hovory znejú podstatne viac prírodzene a ľudské hlasy sú krištáľovo čisté a prenášané v plnom detaile. S FRITZ!App Fon, môžete zažiť neporovnateľnú kvalitu zvuku HD na vlastnom smartfóne. HD hovory môžu byť vykonané na ľubovoľnom zariadení s aktívnym HD, vrátane všetkých najnovších modelov FRITZ!Fon.

For smartphones, tablets, Android, and iOS

FRITZ!App Fon je k dispozícii pre Android a iOS a beží na smartfónoch a tabletoch. Aplikácia je zdarma pre všetkých užívateľov zariadení FRITZ!Box a je pripravená na použitie v priebehu niekoľkých sekúnd. Nastavuje sa pomocou uživateľsky priateľského prostredia vo FRITZ!Boxe, po ktorom aplikácia automatický príjme príslušné nastavenia.
 

   
    FRITZ!App Fon pre Android
 


    FRITZ!App Fon pre iOS