MyFRITZ!App

 

 

Vzdialený prístup k vášmu zariadeniu FRITZ!Box

MyFRITZ!App umožňuje pohodlný prístup k zoznamu hovorov a k hlasovým správam na vašom zariadení FRITZ!Box aj keď ste mimo domova.
Prístup máte aj k ostatným zariadeniam, ktoré sú pripojene k Vášmu FRITZ!Box ako sú USB pamäťové média, SMART HOME - FRITZ!DECT 200 a FRITZ!Powerline 546E a môžu byť cez aplikáciu ovladané na diaľku. Flexibilita nemôže byť jednoduchšia alebo bezpečnejšia.
 

  • Bezpečný prístup k Vášmu FRITZ!Box a pripojených úložných zariadení
  • Zobrazenie FRITZ!Box zoznamu volaných čísel a počúvanie telefónnych odkazov na záznamníku
  • Diaľkové ovládanie SMART HOME s FRITZ!DECT 200 a FRITZ!Powerline 546E
  • Pre smartfóny a tablety s operačným systémom Android alebo iOS

 

Nepretržitý prístup k domácej sieti

Obrázky, hudbu, videá a oveľa viac: s aplikáciou MyFRITZ!App, máte prístup k internej pamäti zariadenia FRITZ!Box, ako aj k pripojeným USB úložnýn zariadeniam. Prístup k užívateľskému rozhraniu zariadenia FRITZ!Box Vám umožňuje konfigurovať nastavenia, zobraziť informácie a spravovať všetky funkcie na diaľku.


Pre smartfóny, tablety, Android a iOS

MyFRITZ!App je k dispozícii pre Android a iOS a beží na smartfónoch a tabletoch. Rovnako ako samotné služby, MyFRITZ!App je zadarmo pre všetkých užívateľov zariadení FRITZ!Box a je pripravený na použitie v priebehu niekoľkých krátkych krokov. Všetko, čo je potrebné pre nastavenie je bezdrôtové pripojenie k zariadeniu FRITZ!Box. Po registrácii, aplikácia automatický príjme príslušné nastavenia.
 


 
    MyFRITZ!App 2 pre Android

 
    MyFRITZ!App pre Android

 
    MyFRITZ!App pre IOSZoznam hovorov a hlasový záznamník, aj keď ste mimo domova

Jednou z praktických funkcií aplikácie je vzdialený prístup do svojho zoznamu hovorov na Vašom FRITZ!Boxe, ktorý umožňuje zistiť, kto Vám domov volal, aj keď ste mimo. Ak volajúci zanechal odkaz na jednom z vašich FRITZ!Box záznamníkov, môžete si ho ihneď vypočuť.
 

Zapnúť / vypnúť a vzdialený prehľad o spotrebe

S MyFRITZ!App, môžete pohodlne zapnúť alebo vypnúť elektrické zariadenia, ktoré sú zapojené do Smart Home zariadení DECT!FRITZ 200 a FRITZ!Powerline 546E, aj keď ste mimo domova. Vzdialene môžete vyhodnocovať dáta o spotrebe energie, ktorá bola doteraz spotrebovaná.