FiberTEK® IV-SM Laser Kit

P/N: R164009
ks
  • adaptéry sú určené pre LanTEK IV
  • slúžia na certifikáciu inštalovanej optickej singlemode kabeláže
  • vstavaný laserový svetelný zdroj pre rýchlu kontrolu vlákna
  • merá útlm a spĺňa Tier 1 certifikáciu
  • sú v súlade so štandardmi TIA / ISO / IEC

Popis produktu

 





Obsah balenia:

  • FiberTEK® IV singlemode (1310/1550nm) s laserom
  • SC, FC, ST adaptéry do modulov
  • SC-SC patch káble 9μm SMF (6)
  • návod 
  • kufrík