KELine pigtail SC/APC, OS2 9/125µm (ITU-T G.652.D)

Výkonnostná kategória: OS2 singlemode, Typ konektora: SC/APC
P/N: PIG09-SCA-020
ks

 

 

  • LSOH bezhalogénová sekundárna ochrana 900 µm easystrip

 

 

Technická špecifikácia

Typ leštenia APC
Tlmenie odrazu > 65 dB
Vložný útlm 0,15 dB
Dĺžka 2 m
Materiál ferule keramika (zirkón)
Priemer ferule 2,5 mm