H.D.S. trunkový kábel FO, 6x LC-D MM OM3, s LED funkciou

Výkonnostná kategória: OM3 multimode, Typy konektorov: LC-D
P/N: LH632200000
ks
  • H.D.S. FO 6x LC-D MM OM3 je určený pre pripojenie optických vlákien v dátových centrách
  • je ideálny pre prepoj rozvádzačov alebo konsolidačných bodov
  • trunkový kábel dodávaný s meracím protokolom je osadený šiestimi LC duplex adaptérmi v moduloch na oboch koncoch a zaručuje prenosovú rýchlosť 10 Gb Ethernet  (podľa IEEE 802.3)
  • celý káblový zväzok je rozdelený vo vnútri puzdra modulu a je spojený do LC duplex modulov vo výrobnom závode, to znamená, že nie je potrebný žiaden ďalší prepoj v module, čo vedie k výrazne nižšej hodnote RETURN LOSS
  • po inštalácii sú oba 6 portové LC duplex moduly jednoducho namontované do HDS inštalačných rámov v rozvádzači alebo podlahového boxu
  • systém ponúka rôzne racky pre 19-palcové distribútori tak ako aj podlahovú krabicu
  • možno pripojiť až 168 LCD portov na výšku 3U, teda až 18 LCD portov v dvojpodlahovej inštalácii
  • integrovaná funkcia LED indikuje zodpovedajúce odpojené konce kábla pre všetky HDS linky. Užívateľ pripojí LED detektor na jednej strane HDS linky a na odpojenej linke na druhom konci zasvieti LED, čo značne zjednodušuje prepájanie káblov pri vykonávaní údržby
  • môže byť použité MPO pripojenie namiesto pevného inštalačného kábla
  • poznámka - blikajúce funkcie saCon® nie su podporované verziou MPO.