FRITZ!App Media

 

 

Pohodlné ovládanie médií cez smartfón

S FRITZ!App Media, ma Vaše Android zariadenie prístup k súborom, ktoré sú uložené na Vašom zariadení FRITZ!Box, alebo na pripojenom USB disku prípadne na počítači. FRITZ!App Media zmení Vaše Android zariadenie na diaľkové ovládanie vašej domácej sieti. Umožní vám prehrávať multimediálne súbory na zariadeniach zapojených v dátovej sieti ako inteligentný televízor alebo stereo systém.
 

  • Kontrola obsahu médií na zariadení FRITZ!Box, úložných USB zariadeniach a mediálnych serveroch UPnP
  • Prehrať médiá priamo na vašom Android smartfóne
  • Funkcia diaľkového ovládania pre prehrávanie mediálneho obsahu na zariadeniach v sieti, ako sú inteligentné televízory, stereo systémy, Blu-ray prehrávače, apod

 

Jednoduchý prístup k hudbe, k videám a k fotografiám

S FRITZ!App Media, môžete prehrať alebo vidieť digitálnu hudbu, obrázky a videá priamo na vašom zariadení so systémom Android, ak je pripojený k vášmu zariadeniu FRITZ!Box prostredníctvom bezdrôtovej siete LAN. Obsah médií je k dispozícii prostredníctvom UPnP (Universal Plug and Play) mediálnych serverov, ako je napríklad samotný FRITZ!Box alebo PC s najnovšou verziou Windows. 

Dialkové ovladanie pre multimédia na Vašej sieti

Ak máte televízor a stereo systém pripojený do Vašej dátovej sieti, môžete vybrať prehrávacie zariadenie pomocou smartfónu Android, ktoré je výhodnejšie použiť buď TV alebo stereo systém na počúvanie hudby uloženéj na pevnom disku pripojenom k vášmu FRITZ!Boxu, alebo PC.
 


    FRITZ!App Media pre Android