FRITZ!App Cam

 

 

Zmeňte Váš smartfón a tablet na webkameru

FRITZ!App Cam zmení Váš Android smartfón alebo tablet na webovú kameru. Táto aplikácia automaticky zaznamenáva obraz, čo sa deje pred jeho kamerou, a obsah sprístupuje na webe. Náhravky môžu byť otvorené v prehliadači, či už v domácej sieti alebo s použitím MyFRITZ! cez internet.
 

  • Umožňuje prístup ku kamere zo smartfónu alebo tabletu
  • Zobrazenie snímok v okne prehliadača
  • Monitorovanie izby z domácej siete alebo na diaľku
  • Jednoduché zdieľanie s rodinou a priateľmi


Sledujte, čo sa deje pred kamerou

Je ľahké zmeniť Android smartfón alebo tablet na webovú kameru. S FRITZ!App Cam môžete sledovať udalosti, ktoré sa odohrávajú pred kamerou prezeraním webovej stránky v prehliadači. Počas pozerania obsahu máte prístup k možnostiam fotoaparátu, ako je blesk a zoom. Aplikácia môže dokonca prenášať zvuk zaznamený mikrofónom Android zariadenia.Možnosť chránenia heslom

Snímky zhotovené FRITZ! App Cam možno zobraziť v prehliadači, na každom zariadení. Prístup k obsahu z kamery môže byť chránený heslom, ktoré je možné  nastaviť priamo v aplikácii. Port pre prenos môže byť voľne definovaný.


Jednoduché zdieľanie obrazu s priateľmi

Pri konfigurácii FRITZ!App Cam vytvorí odkaz, s ktorým máte prístup k záznamom v prehliadači. Pomocou funkcie zdieľania v aplikácii môžete jednoducho poslať tento odkaz Vašej rodine a priateľom.


    FRITZ!App Cam pre Android