Zľava 25% na Fritz!Box 4060


 

 

Super rýchla WiFI a flexibilita pre všetky typy pripojení všetkých poskytovateľov
 

Uvádzacia cena na prémiový nemecký router FRITZ!Box 4060 s WiFi 6 po dohode s výrobcom 199,00 € s DPH.
Zľava 25% z ceny 269,00  € s DPH je platná do konca mája.


 

Objavte špičkový model FRITZ!Box 4060 s úplne novým dizajnom. Vysoko rýchlostná bezdrôtová sieť LAN s viacerými MIMO poskytuje ešte väčší rozsah a rýchlosť. Moderná hardvérová architektúra a rýchle porty robia model 4060 odborníkom na domácu sieť.

Okrem najlepšej bezdrôtovej siete, jedného super rýchleho 2,5 gigabitového WAN portu aj rýchle 3 x 1 gigabit LAN porty a výkonný port USB 3.0 ucelujú vysokorýchlostnú sieť. Celý balík obsahuje aj kompletný telefónny systém so záznamníkom a funkciou faxu.

Šikovné WiFi

Model 4060 sa spolieha na rýchlu bezdrôtovú sieť AX so systémom 4 x 4 MIMO, takže videá, hudba a fotografie môžu byť ihneď distribuované v domácej sieti na vaše bezdrôtové zariadenia: smartfón, tablet atď. Na rozdiel od postupného prechodu na jednotlivé zariadenia ako to mu bolo v minulosti sú dátové toky distribuované súčasne na dosiahnutie vyšších rýchlostí bezdrôtovej siete LAN (WiFi). V dôsledku toho 4060 dosahuje prenosové rýchlosti s WiFi 6 až 2400 Mbit / s v pásme 5 GHz plus s WiFi 5 až 1733 Mbit / s v pásme 5 GHz a 800 Mbit / s na pásme 2,4 GHz.

Mesh Wi-Fi

FRITZ!Box 4060 podporuje Mesh Wi-Fi, čo znamená, že vaše videá, hudba a fotografie sa bez problémov dostanú do každého kúta vášho domova, bytu alebo kancelárie. Ako to funguje? FRITZ! zariadenia spolupracujú ako súčasť jednej siete, komunikujú medzi sebou a optimalizujú bezdrôtové zariadenia a využitie siete.

So sieťou Mesh si užijete vysoké rýchlosti pri surfovaní, streamovaní alebo hraní hier. 4K TV a vaša obľúbená hudba teraz počkajú na vás – a nie naopak.
 

Robí volania zábavnými

Spolu s FRITZ! Box 4060 budete mať kompletný telefónny systém na pripojenie všetkých DECT telefónov. A pomocou aplikácie FRITZ!App Fon sa dá jednoducho telefonovať doma na vašom smartfóne. Aplikácia vás tiež informuje o hovoroch a hlasových správach, keď ste na cestách. Funkcia odkazovača a faxu vrátane fax-to-mail prináša len ďalšie pohodlie.

Nepretržite kvalitná zábava

Vychutnajte si skvelú zábavu po celej domácej sieti. Výkonný port USB 3.0 premení prístroj FRITZ!Box 4060 na ideálne multimediálne centrum: hudba, obrázky a videá sú k dispozícii súčasne na viacerých zariadeniach. Namiesto čakania na úchvatnú televíziu HD a vašu obľúbenú hudbu vaše médiá čakajú na Vás.