Optické patch káble

Filter

Výkonnostná kategória:

Typy konektorov:

Dĺžka patch káblu:

Názov produktu
ST-SC Duplex patch kábel, OM1 62,5/125 µm P06D-STSC-xxx ks
ST-ST Duplex patch kábel, OM1 62,5/125 µm P06D-STST-xxx ks
LC-ST Duplex patch kábel, OM1 62,5/125 µm P06D-LCST-xxx ks
SC-SC Duplex patch kábel, OM1 62,5/125 µm P06D-SCSC-xxx ks
LC-SC Duplex patch kábel, OM1 62,5/125 µm P06D-LCSC-xxx ks
LC-LC Duplex patch kábel, OM1 62,5/125 µm P06D-LCLC-xxx ks
ST-SC Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm P05D-STSC-xxx ks
ST-ST Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm P05D-STST-xxx ks
LC-ST Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm P05D-LCST-xxx ks
SC-SC Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm P05D-SCSC-xxx ks
LC-SC Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm P05D-LCSC-xxx ks
LC-LC Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm P05D-LCLC-xxx ks
ST-SC Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm POM3D-STSC-xxx ks
ST-ST Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm POM3D-STST-xxx ks
LC-ST Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm POM3D-LCST-xxx ks
SC-SC Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm POM3D-SCSC-xxx ks
LC-SC Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm POM3D-LCSC-xxx ks
LC-LC Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm POM3D-LCLC-xxx ks
SC-SC Duplex patch kábel, OM4 50/125 µm POM4D-SCSC-xxx ks
LC-SC Duplex patch kábel, OM4 50/125 µm POM4D-LCSC-xxx ks
LC-LC Duplex patch kábel, OM4 50/125 µm POM4D-LCLC-xxx ks
SC-SC Duplex patch kábel, OM5 50/125 µm POM5D-SCSC-XXX m
LC-SC Duplex patch kábel, OM5 50/125 µm POM5D-LCSC-XXX m
LC-LC Duplex patch kábel, OM5 50/125 µm POM5D-LCLC-XXX ks
ST-SC Duplex patch kábel, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P09D-STSC-xxx ks
ST-ST Duplex patch kábel, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P09D-STST-xxx ks
LC-ST Duplex patch kábel, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P09D-LCST-xxx ks
SC-SC Duplex patch kábel, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P09D-SCSC-xxx ks
LC-SC Duplex patch kábel, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P09D-LCSC-xxx ks
LC-LC Duplex patch kábel, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P09D-LCLC-xxx ks
LSH/APC-SC Duplex patch kábel, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P09D-LSHASC-xxx ks
LSH/APC-LC Duplex patch kábel, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P09D-LSHALC-xxx ks
LSH/APC-LSH/APC Duplex patch kábel, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P09D-LSHALSHA-xxx ks
SC/APC-LC Duplex patch kábel​, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P09D-SCALC-xxx ks
SC/APC-SC Duplex patch kábel​, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P09D-SCASC-xxx ks