Nachádzate sa:

Úvod Spoločnosť

o spoločnosti

Už 25 rokov robíme len to, čomu rozumieme.

KRUGEL EXIM je súkromná obchodná spoločnosť založená v roku 1991 s cieľom zhodnotiť dlhoročné technické vedomosti a obchodné skúsenosti zakladateľov a prvých kľúčových zamestnancov. Mnohí z nich pochádzajú z rôznych odvetví kabelážneho priemyslu so skúsenosťami z výskumu a vývoja, dizajnu produktov, výroby, testovania a merania, ako aj zahraničného obchodu.
 


V súčasnosti sa spoločnosť sústreďuje najmä na distribúciu pokrokových kabelážnych systémov a pasívnych komponentov pre počítačové siete. Za dobu svojej existencie sa stal KRUGEL EXIM v Slovenskej republike popredným lídrom v tejto oblasti a smeruje k tejto pozícii aj na trhoch v Českej republike, Maďarsku a Argentíne.

Stratégia obchodnej politiky spočíva v orientácii výhradne na kvalitu a značkové produkty od renomovaných výrobcov z Európy a USA. Všetky výrobky sú certifikované v medzinárodných nezávislých skúšobniach v zhode s najnovšími medzinárodnými štandardami.  

KRUGEL EXIM je distribučnou spoločnosťou, ktorá nekonkuruje vlastným zákazníkom a partnerom. Politika našej spoločnosti vylučuje dodávky koncovým užívateľom a účasť v konkurzoch a verejných súťažiach. Veľkou výhodou spoločnosti je schopnosť flexibilne a  pohotovo podporovať veľké projekty vďaka veľkokapacitným skladovým priestorom v jednotlivých krajinách.