SFP module, 155M, 1310nm, MM 2km, with Digital Diagnostics Monitoring

P/N: GP-1303-02CD
ks

Technická špecifikácia

Vlnová dĺžka 1310 nm
Rýchlosť 100 Mb/s, 155 Mb/s
Optický konektor LC
Vzdialenosť / dosah 2 km
Prevádzková teplota 0°C až +70°C
Typ prenosu 2 vlákna
Formát SFP
Digitálna diagnostika DMI Áno
Protokol 100Mb Ethernet, STM-1
Vlákno / kábel MM