Mini Fast Ethernet prevodník, singlemode 20 km (SC)

P/N: MMC-FE-SFD-20SC
ks
  • 10/100Base-TX (RJ45)
  • 100Base-BX BiDi, Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm
  • nutné kombinovať s MMC-FE-SFU-20SC (Tx: 1310 nm, Rx: 1550 nm)
  • Plug and Play
  • LED signalizácia pre RJ45 interface
  • bi-color LED signalizácia pre optický interface (červená/zelená)
  • prepäťová ochrana
  • ochrana proti prepólovaniu

Technická špecifikácia

Štadardy IEEE std. 802.3, 803.3u
LED signalizácia Fx-link/Bi-color LED
Tx-link/RJ45 LED
Teplotný rozsah pri prevádzke -20 °C až +65 °C
Napájanie externý zdroj AC/DC 100-240 VAC 
výstup 5VDC
Spotreba 6 W
Rozmery D/Š/V 85,1 mm / 45,7 mm / 21,1 mm