Gigabit Ethernet prevodník, singlemode 20 km, SC, Tx:1550/Rx:1310 nm

P/N: KY-10/100/1000-SF-S20-53
ks
  • 10/100/1000Base-TX (RJ45)
  • 1000Base-BX BiDi, Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm
  • nutné kombinovať s KY-10/100/1000-SF-S20-35 (Tx: 1310 nm, Rx: 1550 nm)
  • Plug and Play
  • LED signalizácia pre RJ45 interface
  • bi-color LED signalizácia pre optický interface (červená/zelená)
  • prepäťová ochrana
  • ochrana proti prepólovaniu

Technická špecifikácia

Štandardy IEEE std. 802.3, 802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab
LED signalizácia Fx-link/Bi-color LED
Tx-link/RJ45 LED
Teplotný rozsah pri prevádzke 0 °C až +70 °C
Napájanie externý zdroj AC/DC 100-240 VAC 
výstup 5VDC
Spotreba 6 W