FiberTEK® III-SM Laser Kit

P/N: R164006
ks
  • adaptéry sú určené pre LanTEK III a sú kompatibilné s LanTEK II
  • slúžia na certifikáciu inštalovanej optickej singlemode kabeláže
  • vstavaný laserový svetelný zdroj pre rýchlu kontrolu vlákna
  • merá útlm a spĺňa Tier 1 certifikáciu
  • sú v súlade so štandardmi TIA / ISO / IEC

Popis produktu

 





Obsah balenia:

  • FiberTEK® III singlemode (1310/1550nm) s laserom
  • SC, FC, ST adaptéry do modulov
  • SC-SC patch káble 9μm SMF (6)
  • návod 
  • kufrík