BIDI SFP modul, 1.25G, 1310/1550nm, SM 2km, with Digital Diagnostics Monitoring

P/N: GPB-3524L-02CD
ks

Technická špecifikácia

Vlnová dĺžka 1310/1550 nm
Rýchlosť 1,25 Gb/s
Optický konektor LC
Vzdialenosť / dosah 2 km
Prevádzková teplota 0°C až +70°C
Typ prenosu 2 vlákna
Formát SFP
Digitálna diagnostika DMI Áno
Protokol 1 Gb Ethernet
Vlákno / kábel SM